Budowa stoisk targowych

Dobrze przygotowana i dopracowana zabudowa targowa zapewnia konkurencyjność wśród wielu innych stoisk podczas targów, zjazdów branżowych, itp. Właśnie dlatego warto zadbać o staranne wykonanie wszystkich elementów, zwracając jednocześnie uwagę na ogólną koncepcję konstrukcji. Dobrze przygotowane stoisko targowe powinno:

– być zaprojektowane pod konkretny cel – Warto wyznaczyć go przed przystąpieniem do projektu. Celem może stać się chęć zwiększenia sprzedaży konkretnego produktu, budowanie pozytywnego wizerunku marki, wzmocnienie kontaktu z potencjalnymi i aktualnymi klientami, badanie runku.
– być dostosowane do rodzaju targów – To na jakim evencie wystawia się firma ma znaczenie pod kątem przygotowania stoiska. Przy międzynarodowych imprezach konkurencja jest zawsze większa, a także atrakcyjniejsza, dlatego aby zaistnieć trzeba przygotować projekty z rozmachem.
– przyciągać uwagę – Dobrze dopracowane stoisko targowe będzie zachęcało do odwiedzin, a ponadto zostanie zapamiętane przez odbiorców jako ciekawe, angażujące uwagę, co wpływa na wizerunek firmy.

Projekt zabudowy

Wstępem do rozpoczęcia prac nad budową stoisk targowych jest projekt. Podstawę jego przygotowania stanowi natomiast rozmowa z Inwestorem. Podczas wstępnych konsultacji dowiadujemy się na czym zależy naszemu Klientowi, poznajemy jego wizję oraz zapoznajemy się z profilem działalności przedsiębiorstwa. Na tym etapie ustalamy również typ zabudowy. Ustalamy wówczas informacje dotyczące wielkości obiektu, położenia, charakteru prezentacji. Mając już tę wiedzę możemy przystąpić do przygotowania szkicu odzwierciedlającego wstępne założenia. Na bazie przygotowanego projektu konsultujemy z naszym Klientem ewentualne modyfikacje celem uzyskania całkowitej akceptacji.

Właściwa realizacja

Na tym etapie przystępujemy do budowy stoiska targowego. Bazujemy na zaakceptowanym projekcie dążąc do wcielenia go w życie. Wykorzystujemy wyłącznie dobre jakościowo materiały. Mamy przy tym na uwadze, aby powstałe zabudowy odznaczały się estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnym układem. W przemyślany sposób urządzamy przestrzeń i umiejętnie wprowadzamy elementy promocyjne. W naszych zabudowach wykorzystujemy chętnie barwy firmowe Klienta, dbamy o odpowiednie oświetlenie oraz wyeksponowanie produktów bądź informacji o usługach.

Nasze atuty

Warto powierzyć budowę stoisk właśnie nam, ponieważ:
– posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze, które zdobywaliśmy w kraju i za granicą,
– stosujemy w praktyce światowe trendy w marketingu i brandingu,
– mamy własną ekipę projektową i montażową,
– posiadamy bogate wyposażenie stoisk, własny magazyn i zapewniamy własny transport.