Targi zagraniczne

Z naszych usług korzystają firmy, które interesują nie tylko polskie eventy, ale także organizacja targów zagranicznych. Bazując na zdobytej wiedzy oraz nawiązanych relacjach biznesowych z kontrahentami zagranicznymi pomagamy naszym Klientom przygotować się do targów między innymi w Rosji oraz w Niemczech. Umiejętnie dostosowujemy rozwiązania do
specyfiki tych rynków, jednocześnie wspieramy się współpracą z organizatorami targów w obcych krajach. Dbamy, aby interesy naszych Klientów były odpowiednio zabezpieczone. Oznacza to, że przygotowujemy zabudowy zgodnie z obowiązującymi na danym evencie standardami, jednocześnie zabiegając o wyróżnienie stoisk wśród innych wystawców.

 

flaga-rosji

Rosja, to mimo obecnego kryzysu, wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych rynków dla rodzimego eksportu. To olbrzymi rynek zbytu ze 143 milionami ludzi. Jako jedna z niewielu polskich firm wystawienniczych jesteśmy nieprzerwanie obecni na tym rynku od ponad 20 lat. Każdego roku organizujemy kilka imprez targowych dla polskich i zagranicznych firm. W naszej ofercie znajdą Państwo targi z takich branż jak:

– branża rolno-spożywcza,

– branża producentów marek własnych,

– branża przemysłowa,

– branża motoryzacyjna,

– branża tekstylna, włókiennicza i obuwnicza,

– branża meblarska,

– branża budowlana.

Wypracowane przez lata doskonałe relacje z naszymi rosyjskimi partnerami z branży wystawienniczej gwarantują polskim Firmom bezpieczeństwo i pewność w wykonaniu zabudowy. Wdrożony przez nas, ponad 2 lata, temu system jakości ISO 9001:2008 umożliwia nam wykonywanie stoisk targowych na targach w Moskwie.

 

flaga-niemiec

Niemcy, największa gospodarka Unii Europejskiej z prawie 82 milionami konsumentów to największy partner handlowy Polski i zarazem największy odbiorca polskich towarów i usług.

W odpowiedzi na wciąż rosnący polski eksport do Niemiec oferujemy polskim Przedsiębiorstwom organizację udziału w targach na terenie Niemiec, skierowanych do takich branż jak:

– branża rolno-spożywcza,

– branża urządzeń mechanicznych i elektrycznych,

– branża chemiczna,

– branża tekstylna, włókiennicza oraz obuwnicza,

– branża meblarska,

– branża tworzyw sztucznych,

– branża motoryzacyjna,

– branża przemysłu stoczniowego,

– branża budowlana,

– branża medyczna.

Nasze doświadczenie i wieloletnia współpraca z organizatorami targów w Kolonii, Friedrichshafen, Monachium, Dusseldorfie, Berlinie, Frankfurcie, czy Hamburgu są gwarancją udanego wystąpienia polskich Firm na międzynarodowych targach odbywających się w Niemczech.